Skrócone zasady konkursu:

 1. Napisz pod postem konkursowym komentarz będący odpowiedzią na zadanie konkursowe dotyczące serii „Y-Men”: “Jak obstawiacie – które z dwóch postaci graczy, wykorzystają na sobie wzajemnie po raz pierwszy ruch seksualny i dlaczego?”
 2. Dodaj na końcu „Akceptuję regulamin”.
 3. Czekaj do dnia ogłoszenia wyników – jeśli wygrasz, będą potrzebne twoje dane adresowe lub numer paczkomatu do wysyłki nagrody.

 

Pełna treść regulaminu:

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest Ryzyko Narracyjne, za pośrednictwem strony Ryzyko Narracyjne na Facebooku (@RyzykoNarracyjne). Organizator odpowiada za wysyłkę nagrody.
 2. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Za wszelkie spory powstałe w wyniku konkursu ponosi odpowiedzialność wyłącznie jego organizator.
 3. Sponsorem nagrody jest firma wydawnictwo GRAmel Books.
 4. Celem konkursu jest promocja kreatywności w ramach hobby RPG.
 5. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
 6. Konkurs rozpoczyna się dnia 15 października 2021 roku o godzinie 09:00 i kończy 20 października 2021 roku o godzinie 19:00. 

Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców

 1. Uczestnikiem konkursu mogą być osoby, które ukończyły 18 rok życia.
 2. W konkursie nie mogą brać udziału Organizator, Sponsor, ani członkowie rodzin Organizatora i/lub Sponsora.
 3. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
 4. Aby wziąć udział w konkursie, należy skomentować post konkursowy odpowiadając na pytanie konkursowe: “Jak obstawiacie – które z dwóch postaci graczy, wykorzystają na sobie wzajemnie po raz pierwszy ruch seksualny i dlaczego?”
 5. Wygrywa najciekawsza odpowiedź, która uzyska najwięcej punktów w skali od 0 punktów do 150 punktów. Ocenianie odbywa się w następujący sposób:
  1. 50 punktów zdobywa każdy uczestnik, który poprawnie wytypuje parę postaci, która skorzysta z Ruchu Seksualnego w 8. odcinku pierwszego sezonu serii „Y-Men”.
  2. 5 osobowe jury, składające się z osób wytypowanych przez Organizatora (członkowie podcastu Y-Men), rozdaje od 0 do 20 punktów według swojego uznania, łącznie można uzyskać 100 punktów. 
  3. Bonusowe punkty można uzyskać za bycie Patronem Ryzyka Narracyjnego w dniu wzięcia udziału w konkursie. W zależności od poziomu miesięcznego wsparcia jest to: 5 zł = 5 punktów, 10 zł = 10 punktów, 15 zł = 15 punktów. Zostać Patronem można na https://patronite.pl/ryzykonarracyjne.
 6. Imię i nazwisko zwycięzcy oraz treść zwycięskiego komentarza zostaną opublikowane na stronie Ryzyko Narracyjne na Facebooku, w terminie do 7 dni od zakończenia konkursu.

Nagroda

 1. Nagrodą jest podręcznik „Monsterhearts: Nastoletnie potwory” w limitowanej czarnej okładce ilustrowanej przez Jankę Sobotę, dostępnej jedynie podczas zbiórki na Wspieram.to. Obraz poglądowy nagrody w Załączniku nr 1.
 2. Nagroda nie może być wymieniona na równowartość pieniężną.
 3. Nagroda nie może być przeniesiona na inną osobę.
 4. W przypadku wygranej, uczestnik konkursu odpowiada za dostarczenie organizatorowi danych do wysyłki nagrody w terminie 7 dni od daty zakończenia konkursu. Może to zrobić za pośrednictwem strony Ryzyko Narracyjne na Facebooku lub mailowo: ryzyko.narracyjne@gmail.com – dane te będą przekazane jedynie firmie kurierskiej.
 5. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy konkursu, nagroda przechodzi na kolejnego uczestnika z najwyższą ilością punktów.

Reklamacje

 1. Reklamacje związane z konkursem można zgłaszać mailowo: ryzyko.narracyjne@gmail.com, w terminie 30 dni po zakończeniu konkursu.

Postanowienia końcowe

 1. Aby wziąć udział w konkursie, niezbędne jest zaakceptowanie regulaminu poprzez dodanie „Akceptuję regulamin.” w komentarzu będącego zgłoszeniem do konkursu.

Załączniki

Załącznik nr 1